با توجه به شیوع ویروس کرونا ، شما بیماران عزیز می توانید از طریق ویزیت آنلاین با پزشک ملاقات کرده و به صورت تصویری ویزیت شوید . لذا در مرحله اول بایستی از طریق گزینه دریافت نوبت آنلاین ، اقدام به تعیین و رزرو نوبت کرده و هزینه ویزیت را پرداخت نمایید.

سپس بعد از اتمام کار بایستی کد رهگیری سایت را نزد خود نگه داشته و در روز تعیین شده وارد سایت شوید .

با توجه به اینکه ساعتهای ویزیت پزشک به صورت ساعتی تعریف می شود ، لذا از شما بیماران عزیز تقاضا داریم راس ساعت تعیین شده ، وارد سایت شده و از گزینه "ورود به ویزیت آنلاین" ، وارد اتاق انتظار مطب، جهت ملاقات با پزشک شوید .

نکته مهم این است که در صورتیکه شما ساعت 18 رزرو کرده باشید ، حتما باید در طی این ساعت به سایت مراجعه کرده و وارد اتاق انتظار شوید . شما نمی توانید زودتر از زمان تعیین شده وارد به اتاق گردید .

جهت ورود به اتاق انتظار ، می بایست کد ملی و کدرهگیری دریافت شده از سایت را در قسمت مربوطه وارد کرده و گزینه "ورود" را بزنید . در صورتیکه شما در ساعت تعیین شده ، وارد شوید ، سایت به شما امکان ورود را خواهد داد .

زمانیکه شما وارد اتاق انتظار شدید ، می بایست میکروفون و دوربین لپ تاپ یا گوشی خود را فعال کنید . لذا باید گزینه Allow را همانطور که در تصویر می بینید ، انتخاب کنید تا دوربین برای شما فعال گردد . قابل توجه اینکه ، تا زمانیکه شما تصویر خود را در صفحه نبینید ، امکان اتصال به پزشک مقدور نیست .

زمانیکه شما وارد اتاق انتظار شده و تصویر خود را مشاهده کردید ، در صورتیکه شما نفر اول صف انتظار باشید ، پیام فوق به شما نمایش داده می شود و باید هر لحظه منتظر باشید تا پزشک به شما متصل گردد ، اما در صورتیکه شما نفر چندم باشید ، سیستم به شما تعداد ردیف در صف را نمایش داده و شما باید منتظر باشید تا پزشک ، بیماران قبل از شما را ویزیت کند و هر زمان تصویر پیام فوق به شما نمایش داده شد ، شما باید منتظر باشید تا پزشک به شما متصل گردد .ان شاءالله از خدمات ویزیت آنلاین خود رضایت کافی داشته باشید.

آدرس

مشهد-بین چهارراه خیام و چهارراه گلریز-ساختمان نگین سجاد-پلاک 20-طبقه 4

تخصص
فوق تخصص گوارش،کبدوآندوسکوپی-فلوشیب آندوسونوگرافی-دانشیار دانشگاه
نماد اعتماد